SKYLINE MİMARLIK ;

SKYLINE Mimarlık , İst.Mimar Sinan Üniversitesi , Mimarlık fakültesi mezunu olan, mimar  Mehmet ETLİ  bey tarafından “şeffaf çatı ışıklıkları  uygulama şirketi” olarak 1994 yılında kuruldu.

Türkiye’deki  ilk Çatı ve  polikarbonat levha ışıklık uygulama firmaları arasında yer almaktadır.

SKYLINE Mimarlık Kuruluşundan bugüne kadar binlerce m2 başarılı  proje uygulamalarına  imza atmıştır.

POLİKARBONAT LEVHALAR ile ilgili Avrupadan konusundaki lider konumdaki üreticilerden ithalat ve uygulama yapmaktadır.Ayrıca 2009 yılından itibarende  Alman LAMILUX firması partneri olarak Çatı Duman tahliye ve havalandırma bacaları projelendirme ve uygulamalarınıda başarıyla yürütmektedir.

SKYLINE Mimarlık , 2002 yılında faaliyete başlayan ÇATIDER DERNEĞİ’nin Kurucu Üyelerinden biridir.

Uygulamakta oldugu işlerin tasarımını bünyesindeki Proje Grubu ile yapan SKYLINE, uygulama Proje Grubu ile de konstrüksiyon / kaplama ürünlerinin hazırlıklarını  ve şantiye tatbikatlarının her safhasını kontrol altında yürüterek sonuçlandırmaktadır. SKYLINE, deneyimli montörleri ve şantiye şefleriyle; Arap Ülkeleri, Rusya Federasyonu (Sibirya dahil), Bağımsız  Devletler Topluluğu ve yurdumuzun birçok köşesindeki yüzbinlerce metrekare işe imza atmıştır. SKYLINE uygulamadan kaynaklanan deneyimleri doğrultusunda kendine özgü “özel proje sistemlerini tasarlayan” bir grup olarak sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Çatı ışıklıkları ve cephe sistemleri için alüminyum profilleri,SKYLINE tasarımıyla  geliştirerek  proje uygulamalarında kullanmaktadır.

SKYLINE yönetici grubu; işlerini seven, mesleklerine saygılı  ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.İşi yanlızca ofis ortamında değil, her türlü mevsim koşullarında ve doğrudan uygulama sahasında takip ederek, ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanırlar. Takip edilen yol; üretim ve uygulamayı birebir kontrol etmek, tatbik edilen tüm projelerin  bütüne uyumu için sarf edilen çaba ve iş ciddiyetinin motive edilmesini sağlamaktır.

SKYLINE ‘ın bugüne kadar yapmış olduğu üretim ve uygulamalar, ülkemizin ve dünyanın çesitli ülkelerinde her biri seçkin ve nadide bir eser olarak çevresine değer katmaktadır. Bu yapılar aynı zamanda çağdaş mimariye katkıda bulunmaktadır ve SKYLINE’nın  araştırma ve geliştirme gücüne güç katmaktadır.

SKYLINE  Mimarlık , ÇATIDER DERNEĞİNİN kurucu üyelerindendir.


Misyon

Kurulduğumuz günden bugüne kadar inanç ve değerlerimizden ödün vermeden tamamladığımız projelere ve müşteri memnuniyeti odaklı teknik olarak  doğru ve   kaliteli  uygulamalar ile yepyeni projelere imza atmaya devam etmek.

Vizyon

Projelerimizin tamamında baştan sona gizlilik ön planda olup sonuç odaklı başarılı çalışmalar yapmak.