Uygulama Departmanı

SKYLINE kuruşulundan bu yana süreli geliştirdiği “esnek ve çoklu proje yönetimi” yeteneği ve bunu destekleyen mimarlık alt yapısı ile yurt içinde ve yurt dışında başarılı, sorunsuz ve müşteri memnuniyeti odaklı yüzbinlerce m2 lik uygulamalar gerçekleştirmiştir.

ankara hangar montajı

Polikarbonat çatı ışıkları  ve polikarbonat cephe kaplamaları konusunda sektörün lideri olan firmamız, mimari tasarıma uygun olarak üretim projelerinin hazırlanması  ile başlayan uygulama faaliyetleri, projelendirme aşamaları, üretim prosesleri sonrasında demonte vaziyetteki imalatların montajı için şantiyede alt konstrüksiyonların hazırlanması , ölçü aplikasyonları ve alt yapı montajıyla devam eder.

Standart veya şartnamelerde tanımlanan ürünlere göre öneriler,

  • Proje koşullarının değerlendirilerek en optimum çözümler sunulması,
  • Proje bazında noktasal detay çözümlerine destek,
  • Proje malzeme analizleri ve değer mühendisliği çalışmaları ile optimum bütçenin temin edilmesi
  • Fiili uygulamanın ilgili detay ve prensiplerine uygunluğunun saha kontrolleri ile denetlenmesi,
  • Projelerde montaj dahil hizmet verilmesi,

SKYLINE , bu işlemlerde yine teknolojinin en son olanaklarını kullanarak proje mimarının  tasarımından  ödün vermeden gerçekleştirir. Tamamlanan alt konstrüksiyon sonrası demonte imalatların montajı, deneyimli SKYLINE  ekipleri tarafından proje detaylarına ve iş programına titizlikle uyularak yapılır. Sonuç, tasarımla başlayan yaratıcı düşün gerçeğe dönüşmesidir.

Kalite faktörünün birinci sırada yer aldığı firmamızda, ekip çalışmasına, iletişime, makine parkına ve insana yatırım önemlidir. Kalite ve yenilikçi ürünlerin Avrupa normlarına uygunluğu ve uygulaması takip edilmektedir.