BÖLÜM BAŞLIKLARI

Proje  

Pazarlama,Polikarbonat levhalar, duman bacalari.  

Üretim  

Uygulama    

 

DEPARTMANLAR   »   Uygulama

Uygulama

SKYLINE Kurulusundan bu yana sürekli gelistirdigi ''esnek ve çoklu proje yönetimi '' yetenegi ve bunu destekleyen mimarlik alt yapisi ile yurt içinde ve yurt disinda basarili ,sorunsuz ve müsteri memnuniyeti odakli
yüzbinlerce m2 lik uygulamalar gerçeklestirmistir.

Polikarbonat çati isikliklari konusunda sektörün lideri olan firmamiz ,üretim projelerinin hazirlanmasi için ,yapi üzerinde röleve ölçülerinin alinmasi ile baslayan uygulama faaliyetleri,projelendirme asamalari, üretim prosesleri sonrasinda demonte vaziyetteki imalatlarin montaji için santiyede alt konstrüksiyonlarin hazirlanmasi,ölçü aplikasyonlari ve alt yapi montajiyla devam eder.
Skyline, bu islemlerde yine teknolojinin en son olanaklarini kullanarak proje mimarinin tasariminda ödün vermeden gerçeklestirir. Tamamlanan alt konstrüksiyon sonrasi demonte imalatlarin montaji, deneyimli Skyline ekipleri tarafindan proje detaylarina ve is programina titizlikle uyularak yapilir. Sonuç, tasarimla baslayan yaratici düsün gerçege dönüsmesidir.

Kalite faktörünün birinci sirada yer aldigi firmamizda ,ekip çalismasina, iletisime,makina parkina ve insana yatirim önemlidir.
Kalite ve yenilikçi ürünlerin avrupa normlarina uygunlugu ve uygulamasi takip edilmektedir.


Anahtar Kelimeler: alüminyum dograma,alüminyum kapilar,alüminyum pencereler,kompozit panel levha ile cephe kaplamalari,naturelbond,alucobond,silikon giydirme cepheler,kapakli giydirme cepheler,alüminyum cephe giydirme sistemler,lexan,polikarbonat,panel arasi tek kat trapez kesitli polikarbonat levhalar,sandviç panel arasi 40mm polikarbonat çati levhasi,rodeca,emp,macrolux,gallina,Lamilux duman tahliye ve havalandirma bacalari,LAMILUX duman bacasi,seffaf isiklik, skylight, çati isikligi, seffaf çati kaplamasi ,cam isiklik,çelik çati konstrüksiyonu,panel arasi polikarbonat isiklik sistemleri satis ve uygulamasi,27/200 hadveli polikarbonat,38/151 hadveli polikarbonat ultraviyole kaplamali ithal polikarbonat levhalar,Karbondioksit patlatmali Lamilux markali çati duman bacalari, açki mekanizmalari, akrilik çati duman bacasi.


Tüm Hakları Saklıdır © 2012    Skyline Mimarlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Sti.