BÖLÜM BAŞLIKLARI

Proje  

Pazarlama,Polikarbonat levhalar, duman bacaları.  

Üretim  

Uygulama    

 

DEPARTMANLAR   »   Uygulama

Uygulama

SKYLINE Kuruluşundan bu yana sürekli geliştirdiği ''esnek ve çoklu proje yönetimi '' yeteneği ve bunu destekleyen mimarlık alt yapısı ile yurt içinde ve yurt dışında başarılı ,sorunsuz ve müşteri memnuniyeti odaklı
yüzbinlerce m2 lik uygulamalar gerçekleştirmiştir.

Polikarbonat çatı ışıklıkları konusunda sektörün lideri olan firmamız ,üretim projelerinin hazırlanması için ,yapı üzerinde röleve ölçülerinin alınması ile başlayan uygulama faaliyetleri,projelendirme aşamaları, üretim prosesleri sonrasında demonte vaziyetteki imalatların montajı için şantiyede alt konstrüksiyonların hazırlanması,ölçü aplikasyonları ve alt yapı montajıyla devam eder.
Skyline, bu işlemlerde yine teknolojinin en son olanaklarını kullanarak proje mimarının tasarımında ödün vermeden gerçekleştirir. Tamamlanan alt konstrüksiyon sonrası demonte imalatların montajı, deneyimli Skyline ekipleri tarafından proje detaylarına ve iş programına titizlikle uyularak yapılır. Sonuç, tasarımla başlayan yaratıcı düşün gerçeğe dönüşmesidir.

Kalite faktörünün birinci sırada yer aldığı firmamızda ,ekip çalışmasına, iletişime,makina parkına ve insana yatırım önemlidir.
Kalite ve yenilikçi ürünlerin avrupa normlarına uygunluğu ve uygulaması takip edilmektedir.


Anahtar Kelimeler: alüminyum doğrama,alüminyum kapılar,alüminyum pencereler,kompozit panel levha ile cephe kaplamaları,naturelbond,alucobond,silikon giydirme cepheler,kapaklı giydirme cepheler,alüminyum cephe giydirme sistemler,lexan,polikarbonat,panel arası tek kat trapez kesitli polikarbonat levhalar,sandviç panel arası 40mm polikarbonat çatı levhası,rodeca,emp,macrolux,gallina,Lamilux duman tahliye ve havalandırma bacaları,LAMILUX duman bacası,şeffaf ışıklık, skylight, çatı ışıklığı, şeffaf çatı kaplaması ,cam ışıklık,çelik çatı konstrüksiyonu,panel arası polikarbonat ışıklık sistemleri satış ve uygulaması,27/200 hadveli polikarbonat,38/151 hadveli polikarbonat ultraviyole kaplamalı ithal polikarbonat levhalar,Karbondioksit patlatmalı Lamilux markalı çatı duman bacaları, açkı mekanizmaları, akrilik çatı duman bacası.


Tüm Hakları Saklıdır © 2012    Skyline Mimarlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.