BÖLÜM BAŞLIKLARI

Hakkimizda    

ÇATIDER DERNEGI YÖNETIM KURULU ÜYESI  

YAPI FUARLARI 2013  

 

HAKKIMIZDA   »   Hakkimizda

Hakkimizda

SKYLINE, MSÜ mimarlik fakültesi mezunu kurucumuz tarafindan "seffaf çati isikliklari uygulama sirketi" olarak 1994 yilinda kuruldu. Basarili proje uygulamalarinin devaminda talebe bagli olarak, 1996 yili itibariyle de alüminyum dograma ve alüminyum giydirme cephe islerinin üretim ve uygulamasini üstlendi.

POLIKARBONAT LEVHALAR ile ilgili Avrupadan konusundaki lider konumdaki üreticilerden ithalat ve uygulama yapmaktadir.

Uygulamakta oldugu islerin tasarimini bünyesindeki Proje Grubu ile yapan SKYLINE, uygulama Proje Grubu ile de konstrüksiyon / kaplama ürünlerinin hazirliklarini ve santiye tatbikatlarini her safhasini kontrol altinda yürüterek sonuçlandirmaktadir. SKYLINE, deneyimli montörleri ve santiye sefleriyle; Arap Ülkeleri, Rusya Federasyonu (Sibirya dahil), Bagimsiz Devletler Toplulugu ve yurdumuzun birçok kösesindeki yüzbinlerce metrekare ise imza atmistir. SKYLINE uygulamadan kaynaklanan deneyimleri dogrultusunda kendine özgü "özel proje sistemlerini tasarlayan" bir grup olarak sektöründe önemli bir yer edindi. Çati isikliklari ve cephe sistemleri için alüminyum profilleri, kendi tasarimiyla gelistirerek "Skyline Serisi" profil sistemlerini olusturdu.

SKYLINE yönetici grubu; islerini seven, mesleklerine saygili ve deneyimli kisilerden olusmaktadir.Isi yanlizca ofis ortaminda degil, her türlü mevsim kosullarinda ve dogrudan uygulama sahasinda takip ederek, ekip çalismasinin basariya ulasacagina inanirlar. Takip edilen yol; üretim ve uygulamayi birebir kontrol etmek, tatbik edilen çati veya cephenin bütüne uyumu için sarf edilen çaba ve is ciddiyetinin motive edilmesini saglamaktir.

Skyline’nin bugüne kadar yapmis oldugu üretim ve uygulamalar, ülkemizin ve dünyanin çesitli ülkelerinde her biri seçkin ve nadide bir eser olarak çevresine deger katmaktadir.

Bu yapilar ayni zamanda çagdas mimariye katkida bulunmaktadir ve Skyline’nin arastirma ve gelistirme gücüne güç katmaktir.

SKYLINE , ÇATIDER DERNEGININ kurucu üyelerindendir.


Anahtar Kelimeler: alüminyum dograma,alüminyum kapilar,alüminyum pencereler,kompozit panel levha ile cephe kaplamalari,naturelbond,alucobond,silikon giydirme cepheler,kapakli giydirme cepheler,alüminyum cephe giydirme sistemler,lexan,polikarbonat,panel arasi tek kat trapez kesitli polikarbonat levhalar,sandviç panel arasi 40mm polikarbonat çati levhasi,rodeca,emp,macrolux,gallina,Lamilux duman tahliye ve havalandirma bacalari,LAMILUX duman bacasi,seffaf isiklik, skylight, çati isikligi, seffaf çati kaplamasi ,cam isiklik,çelik çati konstrüksiyonu,panel arasi polikarbonat isiklik sistemleri satis ve uygulamasi,27/200 hadveli polikarbonat,38/151 hadveli polikarbonat ultraviyole kaplamali ithal polikarbonat levhalar,Karbondioksit patlatmali Lamilux markali çati duman bacalari, açki mekanizmalari, akrilik çati duman bacasi.

 


Tüm Hakları Saklıdır © 2012    Skyline Mimarlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Sti.