BÖLÜM BAŞLIKLARI

Hakkımızda  

ÇATIDER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ  

YAPI FUARLARI 2013  

 

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

SKYLINE, MSÜ mimarlık fakültesi mezunu kurucumuz tarafından "şeffaf çatı ışıklıkları uygulama şirketi" olarak 1994 yılında kuruldu. Başarılı proje uygulamalarının devamında talebe bağlı olarak, 1996 yılı itibariyle de alüminyum doğrama ve giydirme cephe işlerinin üretim ve uygulamasını üstlendi.

POLİKARBONAT LEVHALAR ile ilgili Avrupadan konusundaki lider konumdaki üreticilerden ithalat ve uygulama yapmaktadır.

Uygulamakta oldugu islerin tasarimini bünyesindeki Proje Grubu ile yapan SKYLINE, uygulama Proje Grubu ile de konstrüksiyon / kaplama ürünlerinin hazırlıklarını ve şantiye tatbikatlarını her safhasını kontrol altında yürüterek sonuçlandırmaktadır. SKYLINE, deneyimli montörleri ve şantiye şefleriyle; Arap Ülkeleri, Rusya Federasyonu (Sibirya dahil), Bağımsız Devletler Topluluğu ve yurdumuzun birçok köşesindeki yüzbinlerce metrekare işe imza atmiştır. SKYLINE uygulamadan kaynaklanan deneyimleri doğrultusunda kendine özgü "özel proje sistemlerini tasarlayan" bir grup olarak sektöründe önemli bir yer edindi. Çatı ışıklıkları ve cephe sistemleri için alüminyum profilleri, kendi tasarımıyla geliştirerek "Skyline Serisi" profil sistemlerini oluşturdu.

SKYLINE yönetici grubu; işlerini seven, mesleklerine saygili ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.Işi yanlızca ofis ortamında değil, her türlü mevsim koşullarında ve doğrudan uygulama sahasında takip ederek, ekip çalişmasının başarıya ulaşacağına inanırlar. Takip edilen yol; üretim ve uygulamayı birebir kontrol etmek, tatbik edilen çatı veya cephenin bütüne uyumu için sarf edilen çaba ve iş ciddiyetinin motive edilmesini sağlamaktır.

Skyline’nin bugüne kadar yapmış oldugu üretim ve uygulamalar, ülkemizin ve dünyanın çesitli ülkelerinde her biri seçkin ve nadide bir eser olarak çevresine değer katmaktadır.

Bu yapılar aynı zamanda çağdaş mimariye katkıda bulunmaktadır ve Skyline’nin araştırma ve geliştirme gücüne güç katmaktır.

SKYLINE , ÇATIDER DERNEĞİNİN kurucu üyelerindendir.

Anahtar Kelimeler:Polikarbonat ışıklıklar, alüminyum doğrama,alüminyum kapılar,alüminyum pencereler,kompozit panel levha ile cephe kaplamaları,naturelbond,alucobond,silikon giydirme cepheler,kapaklı giydirme cepheler,alüminyum cephe giydirme sistemler,lexan,polikarbonat,panel arası tek kat trapez kesitli polikarbonat levhalar,sandviç panel arası 40mm polikarbonat çatı levhası,rodeca,emp,macrolux,gallina,Lamilux duman tahliye ve havalandırma bacaları,LAMILUX duman bacası,şeffaf ışıklık, skylight, çatı ışıklığı, şeffaf çatı kaplaması ,cam ışıklık,çelik çatı konstrüksiyonu,panel arası polikarbonat ışıklık sistemleri satış ve uygulaması,tek kat 27/200 formu hadveli polikarbonat,tek kat 38/151 formu hadveli polikarbonat ultraviyole kaplamalı ithal polikarbonat levhalar,Karbondioksit patlatmalı Lamilux markalı çatı duman bacaları, açkı mekanizmaları, akrilik çatı duman bacası.

 


Tüm Hakları Saklıdır © 2012    Skyline Mimarlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.